הסתיים בהצלחה קורס בודק שכר מוסמך לרואי חשבון

0
467
צילום: דוברות המכללה  

עושים חשבון איכותי

פתיח: בימים אלה הסתיים בהצלחה קורס חמישי בודק שכר  מוסמך לרואה חשבון, הקורס נלמד ברובו  בהוראה מקוונת בזום ובהוראה פרונטאלית במכללה הטכנולוגית נוף הגליל.

הקורס התקיים הודות לשיתוף פעולה  מוצלח בין המכללה לבין רו"ח מוחמד עטיה, יו"ר ועדת ההשתלמויות בלשכת רואי החשבון בסניף נצרת והעמקים, אשר סייע בשיווק ובהוצאה לפועל של הקורס המקצועי בקרב רואי החשבון .

בוגרי הקורס שלחו הודעות הערכה על איכות הקורס, סגל המרצים המקצועי. רינת ויסבאום, מנהלת  היחידה ללימודי חוץ והכשרה מקצועית במכללה: "בקורס זה הוכשרו והוסמכו רואי חשבון לבודקי שכר מוסמכים, זוהי השתלמות מקצועית ומקיפה להכשרת רואי חשבון כבודקי שכר בפיקוח משרד הכלכלה שמתקיימת בשיתוף פעולה מבורך  עם סניף נצרת והעמקים של לשכת רואי חשבון מזה כארבע שנים . בודקי שכר אמונים על ביצוע בקרה על מחלקות השכר, יעסקו בפיקוח על תנאי העובדים והעבודה ויוודאו שהעובד מקבל את מלוא הזכויות והתנאים המגיעים לו במסגרת חוזה ההעסקה שלו ובהתאם לחוק.

המשובים המצוינים שקיבלנו מבוגרי הקורס מעידים על רמתו הגבוהה וההצלחה של צוות ההוראה."

"ברצוני לשבח את דרך ההוראה של המרצים, מקצועית, מעניינת, מרתקת מדויקת ועניינית, תודה על סבלנות ונכונות לסייע ככל הנדרש, נהניתי מאוד ללמוד בכל שלבי הקורס, תודה לכם."

זוהי אחת מההודעות שקיבלה רינת ויסבאום, מנהלת  היחידה, ללימודי החוץ, קורסים והכשרה במכללה הטכנולוגית נוף הגליל מבוגר קורס בודק שכר לרואה חשבון.

ההגנה על הפרויקטים התקיימה בהובלת המרצה, אמיר הייטנר במעמד המפקחת במשרד הכלכלה, שרון בצר.

את הקורס הוביל עו"ד ורו"ח תאופיק מזאווי כשלצידו צוות ההוראה, יחיאל מקייס ודוד בראל.

מנכ"לית המכללה, מרב ששון אמויאל אמרה בתום הקורס: "במכללה מתקיימים קורסים מבוקשים ונדרשים בתעשייה ובמשק הישראלי, מיטב המרצים במכללה שוקדים כל העת להציב בפני הלומדים אתגרי למידה מתקדמים וחדשניים בתחומם. תודתי גם לרינת ויסבאום ולצוות מדור ההכשרה המקצועית והקורסים העושים ללא ספק עבודה ראויה ויסודית על כך מעידות גם הודעות ההוקרה וההערכה של מסיימי הקורס."

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here