מוצאים עובדים איכותיים למשרות בכירות

0
916
מוצאים עובדים איכותיים למשרות בכירות
קרדיט FREEPIK

כל אחד מאתנו רוצה למצוא את משרת החלומות שלו, העבודה שבה יוכל למצוא עניין וגם להרוויח משכורת טובה. אך בימינו לא זו בלבד שאנשים מחפשים עבודה בנרות, אלא קיימים גם לא מעט חברות וארגונים אשר מחפשים עובדים טובים, כאלה שאפשר לסמוך עליהם בעיניים עצומות שינהלו את העניינים. ואת אלה לא תמיד קל למצוא, בייחוד כאשר מדובר במשרות בכירות כמו ניהול כספים, כלכלנים, מנכ"לים ועוד. על מנת לאתר את המועמדים המתאימים ביותר ולחסוך מבעלי החברות ועובדיהם כאבי ראש מיותרים הכרוכים בחיפוש עובדים, מגיעות חברות השמת בכירים כדי לסייע ולאתר את העובדים הטובים ביותר.

כל הסיבות לפנות לחברות השמה בכירים

חיפוש עובד טוב כרוך במעבר על קורות חיים, זימון ראיונות, עריכת ראיונות, הפעלת שיקול דעת בקבלה לעבודה ועוד. למרבית בעלי העסקים ומנהלי הארגונים אין זמן להתעסק בקבלת עובדים חדשים מצד אחד, אך מצד שני לפעמים הם זקוקים לעובדים במשרות בכירות כמו אוויר לנשימה. כן חברת השמה בכירים נכנסת לתמונה ומציעה את שירותיה. אלה כמה סיבות טובות לפנות לחברה זו:

  1. החברה עושה עבורכם את הסינון הראשוני.

אם פרסמתם משרה לחיפוש עובדים, סביר להניח שתקבלו קורות חיים רבים ביום. לא באמת יהיה לכם זמן לעבור על קורות החיים הרבים שנשלחים אליכם מדיי יום ביומו. כמו כן, מרוב מעבר על קורות חיים בלתי רלוונטיים, אתם עלולים לפספס עובדים פוטנציאליים טובים, רק משום שדילגתם על מידע חשוב. חברת ההשמה, לעומת זאת, מבצעת עבורכם את הסינון הראשוני. הצוות שלה נפגש אתכם כדי לוודא מהן הדרישות שלכם, ולאחר מכן עובר באופן יסודי על קורות החיים שנשלחים ופונה רק לאנשים המתאימים.

  1. החברה מבצעת את הראיון הראשוני.

לא זו בלבד שחברת השמת בכירים עורכת סינון בין קורוח החיים, היא גם מזמנת את המועמד לראיון. יש לכך שני יתרונות משמעותיים הין למועמד והן למעביד. כאשר הראיון מתבצע על ידי צוות מחברת ההשמה ולא על ידי בעל החברה, המועמד מרגיש פחות לחוץ, ועל כן הוא יכול להביא לידי ביטוי את כישוריו האמיתיים בראיון. מבחינת המעסיק, הוא לא צריך להתעסק בשלב הראשוני עם הראיונות, והוא יבצע את הראיון הסופי רק אם המועמד באמת יימצא מתאים לתפקיד.

  1. החברה מתמחה בהשמת בכירים.

אחד היתרונות הבולטים ביותר של חברת השמה בכירים הוא שהיא מתמחה במיוחד בקבלה לעבודה של עובדים בכירים בתחום הפיננסים, דוגמת מנהלי חשבונות, מנהלי כספים, משרות בכירים ועוד. חברה שיש לה ניסיון של שנים רבות בתחום, יודעת להתאים את העובד למשרה המתאימה. כך ששני הצדדים יוצאים מרוצים – הן העובד החדש והן המעביד.

לסיכום, חיפוש עובדים למשרות בכירות אינו פשוט. טוב שיש חברת השמה בכירים שיודעת איך לתפעל את העניינים ולהתאים את העובד למשרה כמו כפפה ליד.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here