הלוואות לרכבים

0
1172
הלוואות לרכבים
קרדיט pixabay
  • הגיע הזמן להחליף את הרכב הישן?
  • מחפש אחר גוף פיננסי שמספק הלוואות לרכבים?
  • זקוק להלוואה לרכב יד שניה בתנאים טובים?

רכב בטיחותי ואיכותי שנוסע על הכביש ללא תקלות מיותרות הוא מצרך בסיסי בימינו. אם הרכב הישן שבבעלותך עושה בעיות ואתה מרגיש כי הגיע הזמן להחליף אותו – אל תהסס! הבטיחות שלך והנוחות היומיומית בדרך לעבודה הן לפני הכל. אין כמו רכב חדש, אבל דע כי גם רכבי יד שניה מספקים תמורה מצוינת, בטח אם רוכשים רכב במודל חדש יחסית.

הלוואה לרכב יד שניה או חדש?

כיום לקחת הלוואות לרכבים זה כבר לא סיפור גדול, וכל אחד יכול לעשות זאת. להלן התנאים אותם תוכל לקבל במידה ותחליט לקחת הלוואה לרכב יד שניה או חדש:

  • פריסת תשלומים נוחה עד 72 חודשים
  • ריביות נמוכות, גם בחברות מימון חוץ בנקאיות
  • ללא מקדמות
  • גמישות בפריסה מחדש של חוב ישן
  • יש לשעבד את הרכב לחברה המספקת מימון

התנאים האטרקטיביים בתחום של הלוואות לרכבים, הופכים את העסקה הזו לכדאית במיוחד. כמובן כי עליך לבדוק מול כל גורם מלווה את התנאים שהוא מספק לקבלת הלוואה לרכב יד שניה או חדש. ישנם גורמים גמישים יותר וישנם גופים פיננסיים נוקשים יותר, למשל הבנקים.

הלוואות לרכבים – ממי לקחת?

שאלת השאלות היא ממי כדאי לך לקחת הלוואה לרכישת רכב יד 2 או חדש. חשוב מאוד לעשות בדיקה מקדימה לפני שמחליטים ממי לקחת את ההלוואה באופן סופי. ישנם בנקים שמספקים הלוואות בתנאים טובים אבל הם לא גמישים בנושא של גובה ההלוואה, ולא תמיד מאשרים הלוואות חדשות (בטח אם כבר קיימות הלוואות בחשבון).

לצידם פועלים בשוק מגוון גורמים חוץ בנקאיים שמספקים גמישות רבה יותר בהחזר של הלוואות לרכבים, אבל הריביות שלהם מעט גבוהות יותר. כמה יותר גבוהות? לא בהרבה, שכן הרכב משועבד ומדובר בהלוואה בסיכון נמוך. מה עוד שאישור ההלוואה הרבה יותר מהיר.

רכב יד שניה איכותי כמו חדש

ישנה סברה כי קניה של רכב יד שניה עלולה לגרום לצרות בטווח הארוך בגלל מצבו הרעוע של רכב משומש. אז אולי פעם כך היה הדבר אבל כיום דברים השתנו. השוק כיום מוצף ברכבי יד שניה מכל הסוגים, כאשר ניתן למצוא רכבים סופר איכותיים במחירים שווים לכל כיס. זה כולל רכבים משומשים בני שנה בלבד. הסיבה לכך היא כמות המסירות הגדולה של רכבים חדשים מדי שנה. כלומר ישנה תחלופה גדולה של בעלויות בשוק הרכב הישראלי.

מי שמרוויח בגדול מהתופעה הזו הם אנשים שאין להם את הכסף לקנות רכב חדש מהחברה אבל יכולים להרשות לעצמם לממן רכב יד שניה באמצעות הלוואה בפריסת תשלומים נוחה. הלוואה לרכב יד שניה מתאימה לכולם ולכן אין מה לחשוב פעמיים כשרוצים להתחדש ברכב ללא תקלות, שאומנם נחשב יד שניה, אבל מתפקד בדיוק כמו רכב חדש. אם לוקחים בחשבון את החיסכון בעלויות טיפולים יקרים של הרכב הקודם, אז הלוואות לרכבים הופכות לעוד יותר משתלמות.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here