הלוואה מהירה

0
786
הלוואה מהירה

ההליך של קבלת הלוואה מהבנק, במיוחד אם מדובר בהלוואה בהקף גדול או בתנאי החזר מיוחדים, הוא ארוך וממושך ולפעמים גם מעייף מאוד. הוא דורש בדיקות, אישורים, פגישות, בחינות מעמיקות של מסלולי ההחזרים וכדומה. הלוואות ברגע או הלוואות מהירות הן הלוואות קטנות או בינוניות שאפשר לקבל באופן מידי, בלי יותר מידי דיונים ואישורים והן מתאימות לצרכים מידיים וקטנים יחסית ויכולים לחסוך הרבה טרחה וזמן.

נוחות בקבלת הלוואה

הלוואות הפכו לחלק בלתי נפרד מההתנהלות הפיננסית של רבים מאיתנו, במיוחד מאז נכנסו לתוקפן הנחיות בנק ישראל לגבי סגירת מסגרות האוברדרפט בבנקים. היום, יותר מאי פעם, הריבית על האוברדרפט גבוהה במיוחד והלוואות מהירות לסגירת האוברדרפט, בריבית הרבה יותר נמוכה, יכולה לחסוך לכם לא מעט כסף. ההליך הממושך של אישורים ובדיקות, שמתאים להלוואה גדולה ומורכבת, שבאמת צריך לשקול אותה בכובד ראש, לא מתאים למי שמעוניין בהלוואה קטנה ומידית ולמי שיודע לנהל אשראי והלוואות בחשבון הפרטי שלו בצורה חכמה.

הלוואה ברגע – חוץ בנקאית

הלוואה ברגע אפשר לקבל בקלות מפתיעה, בעיקר מחברות המימון ומחברות האשראי (הלוואות חוץ בנקאיות). אצל חלקן ניתן את הכסף תוך 24 שעות, בתום פרוצדורה פשוטה של מילוי פרטים באתר אינטרנט או שיחת טלפון קצרה. מומלץ מאוד להכיר את הגוף המלווה ולא להכנס לעיסקאות באתרים שאתם לא יודעים בוודאות מי עומד מאחוריהם. לגוף מורשה להעניק הלוואות ברגע יש היתר רשמי מבנק ישראל והוא מחוייב לפעול על פי הנחיות האוצר. בשום אופן לא מומלץ להתפתות גם בעבור אחוזי ריבית או תנאי החזר מצויינים. הלוואה מהירה מחברת מימון או אשראי לא דורשת בדרך כלל ערבויות ושיעבודים של משכורת, קרנות או נכס, כפי שדורש הבנק ולרוב היא גם לא דורשת ערבויות. המחיר על כך יהיה בדמות שיעור ריבית גבוה יותר מריבית בנקאית.

הלוואה מהירה – תנאי קבלה והחזר

יש מקרים שבהם גם הבנק יסכים למתן הלוואה ברגע ללא ערבון מיוחד למעט הכנסה סדירה ויציבה. התחרות בין הבנקים גורמת להם להציע הצעות אטרקטיביות גם בתחום ההלוואות המהירות, שהן פשוטות לניהול ומשתלמות גם עבורן. תוכנית ההחזרים על הלוואה מהירה היא קצרה וחשוב להכיר את תנאי ההחזר ושיעורי הריבית שתשלמו על כל שלב ואת הסכום הכללי שתחזירו עבור ההלוואה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here